7 دلیل برای اینکه شما به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید

7 دلیل برای اینکه شما به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید
شما به یک فروشگاه اینترنتی نیاز دارید

فروشگاه اینترنتی یا تلگرام مسئله این است. :D

اگر شما هم برای کسب در آمد از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید بهتر است برای افزایش راندام کار خود این مقالبه را بخوانید.

چرا من به یک فروشگاه آنلاین نیاز دارم؟

به گفته ممد ما همه به یک چیزی برای دلبستن نیازداریم

چرا آن چیز فروشگاه اینترنتی نباشد؟

استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد مدتیست که در بین کسب و کارهای کوچک و بزرگ رایج شده است اما بهتر متاسفانه به نکته ای که کمتر توجه می شود اطلاعات شما است، شبکه های اجتماعی همیشه در معرض فیلتر شدن و یا حذف اطلاعات شما قرار دارد به طوری که ممکن است اکانت شما در تلگرام یا اینستاگرام از دست برود. ما به شما پیشنهاد میکنیم برای اینکه یک کسب و کار اصولی و حرفه ای داشته باشید حتما بیس کارتان را بر روی یک فروشگاه اینترنتی بنا کنید و در زیر دلایل آن را برای شما بیان میکنیم.

فروشگاه ساز حرفه ای شاپفا

1- حفاظت از اطلاعات شما در طولانی مدت و امکان بک آپ گیری

این ویژگی برای شما که وقت زیادی را برای ایجاد محتوی مکنید بسیار لازم و حساس است نکته ای که کمتر مورد توجه قرار میگیرد.

2- استفاده از اطلاعات آماری مشتریان در دراز مدت

زمانی که شما از یک فروشگاه ساز استفاده می کنید میتوانید اطلاعات مشتری های خود را به صورت ارشیو داشته باشید و به راحتی در بین این اطلاعات جستجو و فیلتر بندی انجام بدید که برای رشد کسب و کار شما بسیار قابل اهمیت می باشد.

3-ایجاد کمپین های تبلیغاتی

شما با استفاده از یک فروشگاه ساز میتوانید کمپین های تبلیغاتی اجرا کنید و با تبلیغات در سایر پیج ها و شبکه ها باعث شناخته شدن برندتون بیش از پیش بشید.

4- دریافت نظرات کاربران

شاید بگوید در یک شبکه ای جتماعی هم نظرات دریافت میشود ولی ویژگی فروشگاه ساز اینترنتی این است که نظرات قابل طبقه بندی و موضوع بندی است و شما میوانید بیشترین استفاده را ببرید.

5-ایجاد اپلیکیشن اختصاصی

یکی از ویژگی های خوب فروشگاه ساز این است که شما میتوانید اپلیکیشن مخصوص خود را طراحی کنید و با این روش به صورت مستمر با مخاطبان خود در ارتباط باشید

6- داشتن باشگاه مشتریان و ارائه تخفیفات

شما با داشتان یک فروشگاه اینترنتی میتوانید کمپین های تخفیفی برای مشتریان خود داشته باشید و با دادن کد تخفیف باعث افزایش فروش و رضایتمندی مشتریان خود شوید.

7- بزرگ شدن برند و کسب درآمد بالا

حتما میتوانید به این نکته توجه کنید که هیچ برند مطرحی وجود ندارد که یک وبسایت نداشته باشد و هیچ استارتاپ موفقی را نمیبینید که به درآمد بالا رسیده باشد و یک فروشگاه تخصصی نداشته باشد پس شما هم اگر به دنبال کسب درآمد بالا و خوب هستید باید به این نکته توجه داشته باشید

حالا با این دلایل وقت رو از دست ندید و هرچه سریعتر فروشگاه آنلاین و حرفه ای خودتون رو راه اندازی کنید. راستی قبل از اینکه بخواین گام بردی رو بردارید بهتون پیشنهاد میکنم برای ساخت یه فروشگاه اینترنتی حرفه ای از فروشگاه ساز شاپفا استفاده کنید. در زیر یه کد تخفیف 20 درصدی براتون گذاشتم تا با هزینه کمتر بتونید از فروشگاه ساز شاپفا خرید کنید.

کد تخفیف خرید از shopfa.com

mr1845

نظرات
    ارسال نظر